Sekmadienio mokykla

2017 m. vasario 19 d. išvyka į Kauno zoologijos sodą

Pavasario belaukiant, viena puiki LED sekmadieninės mokyklos išvyka į Kauno zoologijos sodą vasario 19 d. Buvo smagu susipažinti su naujais sekmadieninės mokyklos nariais iš Kauno. Džiaugsmo ir susidomėjimo užteko visai dienai. Besmaguriaujant jaukioje Kauno kavinėje buvo sudėliota ir įdomi sekmadieninės mokyklos programa pavasario sezonui.

Gegužės 7 dieną Lietuvos estų draugijos Sekmadieninė mokykla paskutinę mokslo metų dieną surengė gamtoje

Jos tikslas – parodyti vaikams įvairius augalus, gėles, medžius. Ir dideliems ir mažiems įspūdį paliko Dainiaus Malinausko sodyboje surengti viktorina ir nuotykių žaidimas gamtoje.

Vėliau apsilankėme Giedriaus Prakapavičiaus ūkyje, kuriame auginama 1500 ožkų ir melžiamų avių. Vaikai galėjo rankomis paliesti gyvūnus. Vaikus labai sudomino gyvulių suvarymas į tvartus ir avių melžimas. Jie sužinojo, ką galima pagaminti iš pieno ir paragavo sūrio iš ožkų bei avių pieno.

Už nepakartojamų įspūdžių kupiną dieną dėkojame Dainiui Malinauskui, Merikei Ivask ir Giedriui Prakapavičiui.2015-10-10 Vilniaus Žaislų muziejuje - Tartu Žaislų muziejaus ekspozicija. Akimirka iš kūrybinės pamokėlės estų sekmadieninės mokyklėlės vaikams - gaminame lėles, spalio 10 d.2015-06-15. Vilniaus Estų kalbos sekmadieninės mokyklos mokslo metų 2014-2015 užbaigimo piknikas

Visiems gražių vasaros atostogų. Susitiksime vėl rudenį2015-04-03

Šių metų kovo 28 d. Sekmadieninėje mokyklėlėje vyko krepšių pynimo kūrybinės dirbtuvės. Jas mums surengė Eveli Tooming iš Avinurme Puiduait. Šis kūrybinis užsiėmimas - tai dalis projekto, kurį parėmė Estijos institutas.

Visą šeštadienį nepritrūko veiklos nei mažiems, nei dideliems. Iki vakaro kiekvienas nusipynėme po nuostabų krepšelį. Tai buvo smagi diena pabūti drauge - tiek vaikams, tiek suaugusiems.Sekmadienio mokykla

Džiaugiamės pranešdami, kad ir šiemet Vilniuje gyvenenčių estų vaikai gali semtis žinių mokykloje, kurioje pamokos vyksta estų kalba. Ir tai dėka Jane‘ s Kukk, apsiėmusios mokytojauti. Jane Kukk, Estijos ambasados Vilniuje ambasadoriaus Tomo Kukko žmona, pagal profesiją medicinos darbuotoja, puikiai susitvarko ir su mokytojos pareigomis. Pamokos vyksta ambasadoriaus rezidencijoje kiekvieną trečiadienį 17.30. Jas lanko devyni vaikai nuo 3 iki 8 metų amžiaus. Be to, du kartus per mėnesį sekmadieniais bus rengiamos muzikos pamokos, kurias praves estė studentė Anneliis Vormel. Esate laukiami mūsų mokykloje , taip pat ir muzikos pamokose!